ČLANI ANSAMBLA

Barbara Ogrinc. Rojena sem 4. februarja 1990 in prihajam iz vasi Žimarice. Imam končano srednjo ekonomsko šolo v Ljubljani, ker pa me veselijo še druge vode, se dodatno izobražujem za poklic frizerski tehnik.
Že od malega sem zelo rada prepevala, vendar se mi je želja uresničila, ko sem kot duo z Rokom Žlindro zapela pri petnajstih letih.

Rok Žlindra. Ustanovitelj in vodja ansambla. Rojen sem 30.9.1988, v Ljubljani .Stanujem v vasi Vinice. Sem peti rod harmonikašev pri hiši. Končal sem nižjo glasbeno šolo za klavirsko harmoniko. Na klaviaturah in diatonični harmoniki pa sem samouk.Pri moji glasbeni poti, mi je veliko pomagal oče Jože.

Večkrat sem se udeležil tudi tekmovanja harmonikarjev Urška in dvakrat zmagal, dvakrat pa sem bil drugi.
Najprej sva skupaj z Barbaro ustanovila duet, nato pa se mi je z ustanovitvijo ansambla uresničila moja velika želja.
S svojim bogatim znanjem pomagam tudi ostalim trem članom ansambla.
Končal sem srednjo ekonomsko šolo v Kočevju, sedaj pa pomagam pri učenju mladih glasbenikov in sem strokovni vodja kluba harmonikarjev URŠKA.

Nejc Drobnič. Prihajam iz Dolenjih Lazov pri Ribnici. Rodil sem se 18. maja 1988 v Ljubljani. S petjem sem se prvič srečal v cerkvenem pevskem zboru pri Sv. Gregorju. Zelo hitro sem osvojil znanje igranja kitare in se kasneje pridružil ansamblu. Sedaj s svojimi šalami zabavam občinstvo, ki se mi večkrat nasmeje do solz.
Končal sem srednjo avto kleparsko šolo.

Rok Modic.Prihajam iz vasi Marolče, rojen pa sem 15. 09. 1987. Tako kot Nejc, sem se tudi jaz s petjem prvič srečal v cerkvenem pevskem zboru pri Sv. Gregorju. Tam sem se ogromno naučil in sem jim za podano znanje zelo hvaležen.
Pot do ansambla pa je bila naslednja. Na neki zabavi ob kozarčku sem na ves glas prepeval. To je opazil Rok Žlindra in me povabil v svoj ansambel. To sem z velikim navdušenjem sprejel in se tudi zelo hitro naučil igranja bas kitare, kasneje pa še kontrabas in bariton.
Končal sem srednjo šolo za elektrotehniko in telekomunikacije v Ljubljani.
Poleti se zelo rad potapljam v morju.

NAZAJ NA ZAČETNO STRAN